pxFelgi i akcesoria samochodowe

Dobrze jest mieć wybór! W naszej szerokiej ofercie oryginalnych felg aluminiowych wybór jest gwarantowany, ale nie zapomnieliśmy też aby każdy zainteresowany takim udoskonaleniem swojego pojazdu mógł się w tej obfitości propozycji dobrze odnaleźć.                                                                           

                                                                              Tel.+48 500 300 669, +48 500 300 517

Czas i koszty dostawy

Dbamy o sprawną dostawę naszych produktów, w związku z czym zaraz po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty (w przypadku płatności przelewem) zajmujemy się jego realizacją. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2 do 5 dni roboczych – jeśli produkt znajduje się na magazynie. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że czas oczekiwania w dużej mierze zależy od wyboru przewoźnika, adresu dostawy oraz dostępności produktu. W przypadku braku towaru na magazynie prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Koszt przesyłki może być uzależniony od łącznej wagi zamówienia. Wszystkie wybrane produkty wysyłane są w jednej przesyłce – klient ponosi jeden koszt dostawy. Cena może się różnić także ze względu na wybraną formę płatności oraz opcję dostawy.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktowania się z naszym sklepem telefonicznie lub mailowo. Prosimy także zwrócić uwagę, że dokładne informacje na temat czasu i kosztu dostawy zostaną również podane w koszyku podczas składania i akceptacji zamówienia.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl