pxFelgi i akcesoria samochodowe

Dobrze jest mieć wybór! W naszej szerokiej ofercie oryginalnych felg aluminiowych wybór jest gwarantowany, ale nie zapomnieliśmy też aby każdy zainteresowany takim udoskonaleniem swojego pojazdu mógł się w tej obfitości propozycji dobrze odnaleźć.                                                                           

                                                                              Tel.+48 500 300 669, +48 500 300 517

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia przebiegał w możliwie najkrótszym terminie. Czas dostawy jest zależny przede wszystkim od:

  • wyboru przewoźnika,
  • rodzaju przesyłki,
  • adresu miejsca odbioru,
  • dostępności produktu.

Informacje o terminie wysłania danego produktu można znaleźć m.in. w zakładkach produktowych, a także w koszyku przed finalizacją transakcji. Jednocześnie informujemy, że realizacja zamówienia rozpoczyna się zaraz po potwierdzeniu zakupu, a wysyłka towaru – w przypadku płatności przelewem lub płatności online – po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Dostawa standardowo zajmuje do 2 dni roboczych, aczkolwiek należy wziąć pod uwagę czas realizacji przelewu (a w przypadku płatności ratalnej czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej). W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. Warto dodać, że mając konto na naszej stronie, mają Państwo dostęp do podglądu statusu realizacji zamówienia.

Przy wyborze dostawy do paczkomatów InPost, dostarczenie przesyłki może wydłużyć się do 5 dni roboczych od momentu nadania paczki. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy w Bielsku. W tym przypadku wystarczy wybrać daną opcję przy zamówieniu, a następnie umówić się na odbiór.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl