pxFelgi i akcesoria samochodowe

Dobrze jest mieć wybór! W naszej szerokiej ofercie oryginalnych felg aluminiowych wybór jest gwarantowany, ale nie zapomnieliśmy też aby każdy zainteresowany takim udoskonaleniem swojego pojazdu mógł się w tej obfitości propozycji dobrze odnaleźć.                                                                           

                                                                              Tel.+48 500 300 669, +48 500 300 517

Formy płatności

 

blue media

 

Naszym klientom chcemy zapewnić bezproblemowe i szybkie dokonywanie zakupów – w związku z tym przy finalizacji zamówienia możliwe są różne formy płatności. Dzięki temu mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie opcję. Zapłaty za towar można dokonać zarówno poprzez tradycyjny przelew, płatność online, jak i za pobraniem. Dostępne opcje płatności elektronicznych to:

  • płatności Shoper - 3 miesiące bez prowizji, aktywuj jednym kliknięciem,
  • DotPay,
  • PayPal,
  • Przelewy24.pl,
  • PayU.

Przy wyborze dostawy kurierem (lub przy odbiorze osobistym) istnieje opcja płatności za pobraniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z finalizacją płatności prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą.

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której mogą Państwo swobodnie kupować na raty w Internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy minimum formalności, ponieważ Państwa zdolność weryfikowana jest na podstawie deklaracji dochodu, którą składa się na wniosku o pożyczkę.

px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl